Personeel in het schooljaar 2022-2023

Dhr. IJsbrand v.d. Veer
Directeur
ysbrand@cbsdewaterstroom.nl

Mw. Julia van As
Groep 1/2c
julia@cbsdewaterstroom.nl

Mw. Maaike Bolt
Groep 1/2c
maaike@cbsdewaterstroom.nl 

Mw. Dicky Bos
Groep 7
dicky@cbsdewaterstroom.nl

Mw. Heleen Bos - van Steenbergen
Groep 4
heleen@cbsdewaterstroom.nl

Mw. Gerda van Dijk - Versteeg
Groep 1/2b
gerdavd@cbsdewaterstroom.nl

Mw. José Ditewig
Intern Begeleider
ib@cbsdewaterstroom.nl
jose@cbsdewaterstroom.nl

Mw. Marita Eilander - Mourik
Bovenbouwcoördinator
Groep 7
marita@cbsdewaterstroom.nl

Mw. Erica v. Enk - v.d. Bosch
Groep 1/2a
Vertrouwenspersoon 
erica@cbsdewaterstroom.nl

Mw. Dineke Geerestein - de Kievid
Vakleerkracht Handvaardigheid
RT’er
dineke@cbsdewaterstroom.nl

Mw. Lotte Heij
Groep 1/2a
lotte@cbsdewaterstroom.nl

Mw. Charlotte van Kruistum - de Koning
Groep 6
ICO voor stagiairs 
Vakspecialist Bewegingsonderwijs
charlotte@cbsdewaterstroom.nl

Dhr. Robert van Kruistum
Groep 8
ICT-coördinator
Vakspecialist Bewegingsonderwijs (in opleiding)
robert@cbsdewaterstroom.nl

Mw. Erika Memelink - v.d. Bovenkamp
Groep 4
erika@cbsdewaterstroom.nl

Mw. Anne Molenaar - Verbeek
ICT-coördinator
Onderbouwcoördinator
Levelwerk-juf
anne@cbsdewaterstroom.nl

Mw. Jenny Nap - Veldhuizen
Administratief medewerkster
jenny@cbsdewaterstroom.nl

Dhr. Wim Pater
Conciërge
w.w.pater@planet.nl

Mw. Elise Post
Groep 5
Vakspecialist Bewegingsonderwijs (in opleiding)
elise@cbsdewaterstroom.nl

Mw. Christine Thoutenhoofd - Prins
Groep 4
christine@cbsdewaterstroom.nl

Mw. Esther Vlot
Groep 3
Vertrouwenspersoon
Gedragsspecialist
esther@cbsdewaterstroom.nl

Nieuws

Inschrijfformulier nieuwe leerlingen
Activiteiten CJG
De Kindertelefoon
Pengreep en schrijfhouding
Meer nieuws